Wynajem zamiatarek

Wynajem zamiatarek

Oferujemy Państwu wynajem zamiatarek różnego rodzaju, które idealnie sprawdzą się przy zamiataniu ścieżek rowerowych, chodników czy parkowych skwerów. Zamiatarka chodnikowa dobrze radzi sobie z zamiataniem jesiennym.

Wynajem zamiatarki

Wynajem zamiatarki drogowej

Wypożyczalnia zamiatarek

 

Do ciężkich zadań posiadamy w ofercie zamiatarkę drogową, wyposażoną w dwie szczotki rotacyjne oraz główną walcową. Poradzi sobie z ciężkimi zanieczyszczeniami po zimie, zadba o czystość dróg i skutecznie zmniejszy zapylenie. Wypożyczalnia zamiatarek skrojona do Twoich potrzeb.

Wynajem zamiatarki chodnikowej

Do lekkich zadań zalecamy wynajem zamiatarki chodnikowej/kompaktowej która poradzi sobie z oczyszczeniem chodników, niewielkich placów oraz doskonale nadaje się do sprzątania liście w okresie jesiennym. Wynajem zamiatarki chodnikowej

Wynajem czy zakup ?

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na wynajem rezygnując z zakupu lub leasingu. Mniejsze miejscowości mają mało dróg i chodników. W związku z tym mniejszy jest również ruch na drogach, w związku z tym jest mniejsze zapotrzebowanie na zamiatanie. W takim przypadku firmy decydują się na wynajem na okres 2-3 miesięcznych ponieważ aby posprzątać śmieci z dróg i przygotować trasy do zimowego utrzymania ruchu. Wydaje się że przyszłość może należeć do wynajmu, nie zakupów.

Zadzwoń teraz!